F2 High-Flo Filter - Hepa Material (3ks)

2 hodnotenia
 

F2 HEPA filter má o 40% väčšiu priedušnosť oproti F1 filtru a zabezpečuje 97% ochranu proti pevným časticiam, dymu a pachom. Cena je za 3ks.

€14,99
Kategória Filtre
Zvoľte variant
F2 High-Flo Filter - Hepa Material (3ks) Kód tovaru F2-FILTER-3PK/L Veľkosť: L Momentálne nedostupné €14,99
F2 High-Flo Filter - Hepa Material (3ks) Kód tovaru F2-FILTER-3PK/S Veľkosť: S Momentálne nedostupné €14,99
 

F2 je naš prémiový filter. HEPA je najuniverzálnejší filter. Vonkajšia vrstva F2 filtra je schopná zachytiť častice až 1 mikrónov. Vnútorná vrstva, známa ako aktívny uhlík je účinná voči dymu a pachom. Kombinácia týchto dvoch technológií bola testovaná v laboratórnych podmienkach s účinnostou 97%. HEPA filter častíc umožňuje o 40% lepšiu priedušnosť než náš štandardný F1 filtra.
Bežné použitie: Vysoká intenzita dymu a pachov.

Tento filter je vhodný pre použitie pri zvýšenej fyzickej námahe.

Cena je za 3ks.

 

Ako dlho vydrží filter?

Životnosť RZ filtra závisí na mnohých premenných, ako je; intenzita znečistenia prostredia, rýchlosť dýchania užívateľa, atď...

- všeobecne platí:
- 20-30 hodín nepretržitého použitia v ťažkom prašnom prostredí-  napr.: spracovanie a uskladnenie obylia, Off-road, stavba / demolačné práce, atď.
- 30-40 hodín nepretržitého použitia v slabšie prašnom prostredí-  pri skladovanie obilia, off-road, stavba / demolačné práce, stolárske dielne, profesionálne maľovanie, atď
- 50-60 hodín nepretržitého použitia v slabo znečistenom prostredí- pri ochrane proti alergénom (senná nadcha, peľ), hobby maľovanie, hobby práca v dielni, atď

- pri použití vrámci športov, kde sa užívateľ nepohybuje v prašnom prostredí (lyžovanie, korčuľovanie, behanie, skialpinizmus...), filter vydrží omnoho dlhšie.

Pár rád:

Môžem umyť filter?
Keď je aktívne uhlie vyčerpané, alebo je filter vizuálne silno znečistený prachom, prípadne inými časticami, pre maximálnu ochranu dýchania odporúčame filter vymeniť.

Maska po doručení zapácha

Keď novú RZ masku vyberem z obalu, má plastovú vôňu, ako ju môžem odstrániť?
Vôňa časom vyprchá. Ak to chcete urýchliť, môžte RZ masku umiestniť na priamé slnečné svetlo po dobu niekoľkých hodín, to pomôže absorbovať vôňu. Môžete tiež masku umyť jemným mydlom, dobre opláchnite a nechajte uschnúť na vzduchu.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.