F1 filter s aktívnym uhlím (3ks)

2 hodnotenia
 

F1 filter s aktívnym uhlím zabezpečí až 99,9% filtráciu pevných častíc, dymu a pachov. Cena je za 3ks.

€9,99
Kategória Filtre
Zvoľte variant
F1 filter s aktívnym uhlím (3ks) Kód tovaru F1-FILTER-3PK/L Veľkosť: L Momentálne nedostupné €9,99
F1 filter s aktívnym uhlím (3ks) Kód tovaru F1-FILTER-3PK/S Veľkosť: S Momentálne nedostupné €9,99
 

F1 je naším štandardným filtrom pozostávajúcim z dvoch filtračných vrstiev- vonkajší časticový filter a vnútorný s aktívnym uhlím. Vonkajšia vrstva F1 filtra je schopná zachytiť častice až  do 1 mikrónov. Vnútorná vrstva, známa ako aktívny uhlík je účinná voči dymu a pachom. Kombinácia týchto dvoch technológií, je veľmi účinná. Pri laboratórnom testovaní bola zistená až 99,9% účinnost.
Bežné použitie: Nízka intenzita dymu / pachov.

Cena je za 3ks.

 

Ako dlho vydrží filter?

Životnosť RZ filtra závisí na mnohých premenných, ako je; intenzita znečistenia prostredia, rýchlosť dýchania užívateľa, atď...

- všeobecne platí:
- 20-30 hodín nepretržitého použitia v ťažkom prašnom prostredí-  napr.: spracovanie a uskladnenie obylia, Off-road, stavba / demolačné práce, atď.
- 30-40 hodín nepretržitého použitia v slabšie prašnom prostredí-  pri skladovanie obilia, off-road, stavba / demolačné práce, stolárske dielne, profesionálne maľovanie, atď
- 50-60 hodín nepretržitého použitia v slabo znečistenom prostredí- pri ochrane proti alergénom (senná nadcha, peľ), hobby maľovanie, hobby práca v dielni, atď

- pri použití vrámci športov, kde sa užívateľ nepohybuje v prašnom prostredí (lyžovanie, korčuľovanie, behanie, skialpinizmus...), filter vydrží omnoho dlhšie.

Pár rád:

Môžem umyť filter?
Keď je aktívne uhlie vyčerpané, alebo je filter vizuálne silno znečistený prachom, prípadne inými časticami, pre maximálnu ochranu dýchania odporúčame filter vymeniť.

Maska po doručení zapácha

Keď novú RZ masku vyberem z obalu, má plastovú vôňu, ako ju môžem odstrániť?
Vôňa časom vyprchá. Ak to chcete urýchliť, môžte RZ masku umiestniť na priamé slnečné svetlo po dobu niekoľkých hodín, to pomôže absorbovať vôňu. Môžete tiež masku umyť jemným mydlom, dobre opláchnite a nechajte uschnúť na vzduchu.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.